Koolitused ja infoseminarid

Üliõpilastele toimuvad regulaarselt erinevad koolitused ja infoseminarid, mis seotud suhtlemise, õpingute korraldamise, ettevõtlikkuse, tööelu planeerimise ning tööle kandideerimisega.

23. oktoober – 27. oktoober

Koolitus „Enesekindel esinemine“

Programm Noored Kooli jagab üliõpilastele enesekindlaks esinemiseks kasulikke oskusi ja teadmisi kahel tasuta seminaril – 26. oktoobril ja 23. novembril. Koolitused toimuvad Ülikooli Kohvikus (Ülikooli 20) asuvas koolitusruumis 320 kell 18.15-20.15. Lähem info ja registreerumine ÕISis:

Enesekindel esinemine 26. okt

Enesekindel esinemine 23. nov

16. oktoober – 20. oktoober

Infotund „Kuidas taotleda Erasmuse stipendiumit välismaal praktika sooritamiseks?“

Olete oodatud osalema Erasmuse+ praktika infotunnis, kus saab ülevaatliku info programmist ja kandideerimistingimustest. Infotund toimub kolmapäeval, 18. oktoobril algusega kell 15.00 Ülikooli Kohvikus (Ülikooli 20) asuvas koolitusruumis 320. Täpsem info Erasmuse praktika ja tähtaegade kohta leiab siit. Oma osalemine palun registreerida hiljemalt 17. oktoobriks siin.

9. oktoober – 13. oktoober

DAAD "Akadeemiline Oktoberfest"

9. oktoobril algusega kell 16:00 toimub Tartu Loodusmajas (Lille 10) Saksa akadeemilise välisvahetusteenistuse (Deutscher Akademischer Austauschdienst – DAAD) ja Saksamaa suursaatkonna korraldusel “Akadeemiline Oktoberfest”. Kavas on loengud Saksa äsjastest parlamendivalimistest, taastuvenergiast ja muust, samuti jagatakse infot DAAD-i vahendatavate stipendiumide kohta. Ürituse sihtgrupiks on eeskätt (aga mitte ainult) Saksamaast ja seal õppimisest huvitatud tudengid. Kogu täpsem info: sisu.ut.ee/oktoberfest 

Infotund „Kuidas taotleda Erasmuse stipendiumit välismaal praktika sooritamiseks?“

Olete oodatud osalema Erasmuse+ praktika infotunnis, kus saab ülevaatliku info programmist ja kandideerimistingimustest. Infotund toimub kolmapäeval, 18. oktoobril algusega kell 15.00 Ülikooli Kohvikus (Ülikooli 20) asuvas koolitusruumis 320. Täpsem info Erasmuse praktika ja tähtaegade kohta leiab siit. Oma osalemine palun registreerida hiljemalt 17. oktoobriks siin

18. september – 22. september

Koolitused „Efektiivne ajajuhtimine“ ja „Enesekindel esinemine“

Programm Noored Kooli jagab üliõpilastele kasulikke oskusi ja teadmisi kolmel tasuta seminaril – 11. oktoobril efektiivse ajajuhtimise ning 26. oktoobril ja 23. novembril enesekindla esinemise teemal. Koolitused toimuvad Ülikooli Kohvikus (Ülikooli 20) asuvas koolitusruumis 320 kell 18.15-20.15. Lähem info siit ja registreerumine ÕIS-is.

4. september – 8. september

18. septembril toimub kevadsemestril väliskõrgkoolides õppinud või välismaal praktikat sooritanud TÜ üliõpilastele seminar "Mida kasulikku olen saanud õpirände kogemusest?", osalemiseks registreeruda ÕIS-is hiljemalt 17. septembriks. 

20. septembril toimub erivajadustega üliõpilaste õppimist toetav seminar, kus räägitakse sellest, millised on erivajadustega inimeste väljakutsed õppijana ning millist toetust õppijatele pakutakse. Osalemiseks registreeruda hiljemalt 15. septembriks, täpsem info SIIN.


28. august – 1. september

28. augustil toimub tuutorite koolituspäev, kus antakse ülevaade sügissemestril toimuvast tuutoripraktikast: täiendatakse tuutorite tegevuskava, täpsustatakse tuutoritundide ettevalmistusajad, jagatakse infot kogemuste ringidest ja praktikaaruande koostamisest, juhiseid õppekorraldusest ja tugiteenustest. Tuutoreid on tervitamas õppeprorektor Anneli Saro.