Praktika ja töö

Praktika ja tööga seotud sündmused, ettevõtmised, küsitlused.

31. jaanuar – 4. veebruar

Vaata värskeid praktika- ja tööpakkumisi Tartu Ülikooli Futulabist.
Kutsume Sind 16.–17. veebruaril toimuvale Tartu Ülikooli karjäärifestivalile. Ürituse esimesel päeval on fookuses ettevõtted ja nende pakutavad võimalused, teisel päeval inspireerivad ning motiveerivad karjääriteemalised esinemised oma ala ekspertidelt.
Karjäärifestivalil on võimalusi igaühele – osalevad suured ja mainekad ettevõtted erinevatelt tegevusaladelt. Ürituselt leiad võimalikke lõputöö teemasid ja Sa saad luua kasulikke kontakte. Liitu karjäärifestivaliga, et leida just endale sobiv ja arendav praktikakoht, tutvuda oma ala tegijatega ja inspireeruda! Tutvu üritusega lähemalt Facebookis.

24. jaanuar – 28. jaanuar

Vaata värskeid praktika- ja tööpakkumisi Tartu Ülikooli Futulabist. Näiteks: tule praktikale Statistikaametisse projektijuhi assistendiks (tähtaeg 04.02)
Kutsume Sind 16.–17. veebruaril toimuvale Tartu Ülikooli karjäärifestivalile. Ürituse esimesel päeval on fookuses ettevõtted ja nende pakutavad võimalused, teisel päeval inspireerivad ning motiveerivad karjääriteemalised esinemised oma ala ekspertidelt.
Karjäärifestivalil on võimalusi igaühele – osalevad suured ja mainekad ettevõtted erinevatelt tegevusaladelt. Ürituselt leiad võimalikke lõputöö teemasid ja Sa saad luua kasulikke kontakte. Liitu karjäärifestivaliga, et leida just endale sobiv ja arendav praktikakoht, tutvuda oma ala tegijatega ja inspireeruda! Tutvu üritusega lähemalt Facebookis.
100 praktikakohta Eesti tippettevõtetes – tule kraba endale üks neist!
Meie koostööpartner @Ülemiste City kutsub üliõpilasi osalema veebisündmusel Road Trip to Ülemiste City Hub! Põnevaid praktikakohti tutvustavad seal @Ericsson Eesti AS @Cleveron AS @Kühne+nagel it service centre @Tele2 Eesti ja @ABB
Sündmusele saab registreerida kuni 7. veebruarini siin.

17. jaanuar – 21. jaanuar

Vaata värskeid praktika- ja tööpakkumisi Tartu Ülikooli Futulabist. Näiteks: Advokaadibüroos PwC Legal otsib praktikant (tähtaeg 23.01), kandideeri suvepraktikale Postimees Gruppi (tähtaeg 14.02), Eesti Pank pakub praktikakohta arvelduste valdkonnas (tähtaeg 30.01), PowerUP Energy Technologies ootab praktikanti kütuseelemendi laborisse (tähtaeg 31.01)

10. jaanuar – 14. jaanuar

Vaata värskeid praktika- ja tööpakkumisi Tartu Ülikooli Futulabist. Näiteks: Eesti Haigekassa kutsub praktikale esmatasandi osakonda (tähtaeg 16.01)
JCI Tartu haridusprojekt „Eluks valmis“ otsib oma kommunikatsioonitiimi liikmeid, kes aitaks väärt materjalile meediakajastuse organiseerimise ning koostööpartnerite otsimisega. Kasuks tulevad huvi haridusvaldkonna vastu, julgus suhelda, kõrgeid eesmärke seada ning tiimiga tihedalt koos töötada. Küsimuste ja huvi korral võta meiega ühendust eluksvalmis.jci@gmail.com. Tegevus sobib hästi praktika läbimiseks ajakirjanduse- ja kommunikatsioonitudengitele.

20. detsember – 7. jaanuar

Vaata värskeid praktika- ja tööpakkumisi Tartu Ülikooli Futulabist. Näiteks: Swedbank otsib ostuosakonna praktikanti (tähtaeg 27.12), Eesti Taimekasvatuse Instituut kutsub praktikale (tähtaeg 01.03)
Kas sa tead, milliste teenustega toetab tudengeid Eesti Töötukassa?
Université Saint-Louis Bruxelles offers an internship for 4 or 5 months starting in February (or March) 2022 (for both bachelor or master level). Deadline January 14.
The blockchain incubation program “BFG Superstars” is looking for 50 talented individuals who have the potential to build cutting-edge blockchain businesses with our mentorship and expertise. For more information, see blockchain-founders.io/bfg-superstars

13. detsember – 17. detsember

Tule mentoriks välisvabatahtlikule Euroopa riigist ning avasta midagi uut nii endas kui maailmas sinu ümber! Mentori rolliks on aidata 2021 detsembrist kuni 2022 detsembrini (olenevalt teenistusest) Tartus viibival välisvabatahtlikul end mugavalt sisse elada, jagada vabatahtlikuga positiivseid emotsioone ja tegusid ning tutvustada eesti keelt ja meelt. Huvi korral anna endast märku koos mõnelauselise lühitutvustusega või küsi lisaküsimusi: richard@erinoor.ee.
Vaata värskeid praktika- ja tööpakkumisi Tartu Ülikooli Futulabist. Näiteks: Pipedrive is looking for a recruitment coordinator intern (deadline 10.01)

6. detsember – 10. detsember

Vaata värskeid praktika- ja tööpakkumisi Tartu Ülikooli Futulabist. Näiteks: Häirekeskuse kommunikatsiooniosakond otsib praktikanti (tähtaeg 06.12), EY auditiosakond ootab oma tiimi praktikante (tähtaeg 12.12), Euroopa Tuumauuringute Keskus kutsub tudengeid tasustatud suvepraktikale Šveitsi (tähtaeg 31.01)
MTÜ Efektiivne Altruism Eesti veebilehel räägitakse Euroopa tehisintellekti poliitika karjäärist.
Kas sa tead, milliste teenustega toetab tudengeid Eesti Töötukassa?

29. november – 3. detsember

Vaata värskeid praktika- ja tööpakkumisi Tartu Ülikooli Futulabist. Näiteks: Euroopa Kosmoseagentuur (ESA) ootab magistriõppe tudengeid kandideerima värskelt avatud praktikakohtadele (tähtaeg 30.11), EUSPA (The European Union Agency for the Space Programme) ehk endine Euroopa GNSSi Agentuur (GSA) pakub oma Praha peakontoris tasustatud praktikavõimalusi (tähtaeg 15.12), Lumav Commerce otsib PHP arendajat praktikale (tähtaeg 22.12)

22. november – 26. november

Vaata värskeid praktika- ja tööpakkumisi Tartu Ülikooli Futulabist. Näiteks: Ernst & Young Baltic AS auditiosakond ootab oma tiimi praktikante (tähtaeg 30.11), HANZA SSC Tartu pakub praktikakohta personaliosakonnas (tähtaeg 01.12), BDO Eesti auditi tiim otsib praktikanti (tähtaeg 30.11), PricewaterhouseCoopers otsib maksuosakonna praktikanti ja nooremkonsultanti (tähtaeg 28.11), Nukka Consult pakub raamatupidamise praktikat (tähtaeg 31.12)

15. november – 19. november

Vaata värskeid praktika- ja tööpakkumisi Tartu Ülikooli Futulabist. Näiteks: PowerUP Energy Technologies is offering an internship in C++ application development (deadline 30.11), Wise is offering an internship in software engineering (deadline 31.05)
Noored Kooli programmi 16. lendu kandideerimise tähtaeg on 21. novembril. Programmi e-infoõhtu toimub 18. novembril. Täpsem info nooredkooli.ee/liitujale.
Tartu Ülikooli turundustalitus otsib tudengivarjuprojekti juhti. Töö sobib ideaalselt õpingute kõrvale. Kandideerimise tähtaeg on 20.11.2021.

8. november – 12. november

Vaata värskeid praktika- ja tööpakkumisi Tartu Ülikooli Futulabist. Näiteks: MTÜ Tagasi Kooli otsib sotsiaalmeedia sisuloojat (tähtaeg 08.11), Keskkonnaministeerium pakub seitset praktikakohta (tähtaeg 09.11), Swedbank pakub kliendinõustaja praktikat esinduses (tähtaeg 30.11), Ernst & Young Baltic AS auditiosakond kutsub praktikale (tähtaeg 30.11)

1. november – 5. november

Vaata värskeid praktika- ja tööpakkumisi Tartu Ülikooli Futulabist.
SEB Pank kutsub tudengeid 12. novembril finantsmaailma tulevikku kujundama. Rohkem informatsiooni: Case Competition | SEB (sebgroup.com)

25. oktoober – 29. oktoober

Vaata värskeid praktika- ja tööpakkumisi Tartu Ülikooli Futulabist.

18. oktoober – 22. oktoober

Vaata värskeid praktika- ja tööpakkumisi Tartu Ülikooli Futulabist. Näiteks: kliendinõustaja praktika Swedbanki esinduses (tähtaeg 24.10), praktika justiitsministeeriumis (31.10) ja Kiira Järve Pereteraapia Koolituskeskuses (tähtaeg 01.12)
Help yourself and bring your voice to Potential Employers all over the world! Take part in Potentialpark’s 2022 Talent Communication Study. Prizes included! Trip to Stockholm, Vouchers worth 50 € or 100 €, Summit Tickets and even trees all over the world!

11. oktoober – 15. oktoober

Vaata värskeid praktika- ja tööpakkumisi Tartu Ülikooli Futulabist. Näiteks: Swedbank kutsub kliendinõustaja praktikale (tähtaeg 10.10)

4. oktoober – 8. oktoober

Hea 1.–2. kursuse bakalaureuseõppe üliõpilane. Kandideeri pooleaastasesse Noored Kooli miniprogrammi, et arendada oma enesejuhtimisoskusi ja sotsiaalseid pädevusi. Programmis koged rõõmu praktilisest õppimisest läbi koostöö, suhtlemise ja mängu. Õpid paremini tundma nii iseend kui ka Eesti haridusmaastikku. Paned end proovile uutes olukordades ja võtad vastutust oma igapäevastes tegemistes. Kandideerimistähtaeg on juba 06.10.21 kell 23.59.
Vaata värskeid praktika- ja tööpakkumisi Tartu Ülikooli Futulabist.

27. september – 1. oktoober

Vaata värskeid praktika- ja tööpakkumisi Tartu Ülikooli Futulabist. Näiteks: SEI Tallinna kliima- ja energiaprogramm otsib õhukvaliteedi temaatikast huvitatud praktikanti (tähtaeg 07.10), Norstat otsib praktikanti (tähtaeg 18.10)

20. september – 24. september

Muuda oma esimene ülikooliaasta unustamatuks ja kandideeri Tartu Ülikooli ametlikuks blogijaks! Rohkem infot: ut.ee/blog
Vaata värskeid praktika- ja tööpakkumisi Tartu Ülikooli Futulabist. Näiteks: Enefit Connect pakub analüütik-spetsialisti praktikakohta (tähtaeg 26.09), Elisa startup tiim otsib tasustatud praktikale scouterit (tähtaeg 01.10)

13. september – 17. september

Vaata värskeid praktika- ja tööpakkumisi Tartu Ülikooli Futulabist. Näiteks: praktika Kiira järve pereteraapia koolituskeskuses (tähtaeg 11.10) ja Kogo galeriis (tähtaeg 01.11)
Solaride'i päikeseauto tiim valmistub uueks hooajaks ja see tähendab, et võetakse vastu uusi liikmeid nii elektroonika, mehaanika ja tarkvara kui ka turunduse/PRi, multimeedia/disaini, partnersuhete/fundraisingu ja personalitöö valdkonda! Tule Solaride'i infotundi Tartus 15. septembril Delta õppehoonesse, kus räägitakse kõigest lähemalt. Rohkem informatsiooni ja liitumine infoõhtuga Facebookist.

6. september – 10. september

Vaata värskeid praktika- ja tööpakkumisi Tartu Ülikooli Futulabist. Näiteks: Stockholm Environment Institute is offering an internship in carbon neutrality and hydrogen topics (deadline 12.09), Eesti Energia is offering an internship in site reliability engineering (deadline 19.09)
Tunned huvi inseneeria ja energeetika vastu? Osale Eesti Energia ja TalTechi loengusarjas energiasüsteemi strateegilisest arengust, seda mõjutavatest teguritest, väljakutsetest, trendidest ja tuleviku suundadest. Loengusari kestab detsembri lõpuni!
Solaride'i päikeseauto tiim valmistub uueks hooajaks ja see tähendab, et võetakse vastu uusi liikmeid nii elektroonika, mehaanika ja tarkvara kui ka turunduse/PRi, multimeedia/disaini, partnersuhete/fundraisingu ja personalitöö valdkonda! Tule Solaride'i infotundi Tartus 15. septembril Delta õppehoonesse, kus räägitakse kõigest lähemalt. Rohkem informatsiooni ja liitumine infoõhtuga Facebookist.

30. august – 3. september

Vaata värskeid praktika- ja tööpakkumisi Tartu Ülikooli Futulabist. Näiteks: praktikant krediidiriski analüütiku positsioonile (tähtaeg 06.09), PWC otsib finantsauditi praktikanti (tähtaeg 12.09), Tartu Loodusmaja otsib kommunikatsiooni ja/või turunduspraktikanti (tähtaeg 30.09)
Tunned huvi inseneeria ja energeetika vastu? Osale Eesti Energia ja TalTechi loengusarjas energiasüsteemi strateegilisest arengust, seda mõjutavatest teguritest, väljakutsetest, trendidest ja tuleviku suundadest. Loengusari kestab detsembri lõpuni!

23. august – 27. august

Vaata värskeid praktika- ja tööpakkumisi Tartu Ülikooli Futulabist. Näiteks: praktikant krediidiriski analüütiku positsioonile (tähtaeg 06.09), PWC otsib finantsauditi praktikanti (tähtaeg 12.09), Tartu Loodusmaja otsib kommunikatsiooni ja/või turunduspraktikanti (tähtaeg 30.09)