Üliõpilasesinduse uudised

Päevakajalised uudised Tartu Ülikooli üliõpilasesinduselt (TÜÜE), mis koondab pea 150 esindajat. TÜÜE poole võid pöörduda õppekorraldusliku probleemiga, aga ka selleks, et saada õiguslikku nõu või pakkuda välja ideid, kuidas ülikooli paremaks teha.

24. jaanuar – 28. jaanuar

Õppeaine tagasiside on avatud – aita kaasa õppeaine arengule

Sisuline tagasiside õppejõu tegevuse ja aine kohta aitab kaasa õppeaine arengule. Üliõpilasesindus kasutab tagasisidet õppeainete arendamisel ning õppejõudude atesteerimisel. Võta aega, et kiita ja laita enda sügissemestri õppeaineid. Vaata lähemalt siit.

17. jaanuar – 21. jaanuar

Õppeaine tagasiside on nüüd avatud

10. jaanuar – 14. jaanuar

Õppeaine tagasiside on nüüd avatud

20. detsember – 7. jaanuar

Võimalus laenata sülearvuteid

Üliõpilasesindus pakub võimalust laenata vajadusel sülearvutit. Sülearvuti laenamiseks palume kirjutada asjakohane e-kiri aadressile tyye@ut.ee.

13. detsember – 17. detsember

Võimalus laenata sülearvuteid

Aasta õppejõudu saab nomineerida veel nädal aega

Tartu Ülikooli üliõpilasesindus tunnustab igal aastal iga valdkonna ühte õppejõudu silmapaistva töö eest. Õppejõu auhinnale saavad põhjendatud nominatsiooni esitada üks üliõpilane või mitu üliõpilast üheskoos, tuues välja oma seose õppejõuga. Avaldusi saab esitada aastaringselt, kuid 2021. aasta konkursil osalemiseks peab nominatsiooni esitama enne 20. detsembrit 2021. Nomineerimiseks kliki siia!

6. detsember – 10. detsember

Rahvusülikooli aastapäeva video

Esimesel detsembril möödus 102 aastat eestikeelse Tartu Ülikooli avamisest, kuid juba teist aastat järjest jäid traditsioonilised aastapäevaüritused ära. Seetõttu otsutas TÜÜE professionaalide abiga teha video sellest, kuidas eestikeelne ülikool teoks sai ja miks TÜ oma tähtsat päeva just detsembri alguses tähistab. Vaata videot siit!

Aasta õppejõu nomineerimiseks on aega veel kaks nädalat

29. november – 3. detsember

22. november – 26. november

15. november – 19. november

8. november – 12. november

EÜL ja Tpilet küsimustik

Hea tudeng, kui kasutad aeg-ajalt linnadevaheliseks liikumiseks bussi, siis palun leia 5–6 minutit, et vastata Tpileti küsimustikule. Kõikide osalejate vahel loositakse välja kolm kinkekotti hea ja paremaga.

1. november – 5. november

EÜL ja Tpilet küsimustik

25. oktoober – 29. oktoober

Vaktsineerimisväitlus 25.10 kell 19.00

Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts ja Tartu Ülikooli Üliõpilasesindus ootavad kõiki tudengeid kaasa mõtlema 25. oktoobril 19.00 kuni 21.00 toimuval Vaktsineerimisväitlusel. Üritus toimub TÜ Delta keskuses, kuid seda on võimalik jälgida ka Youtube otseülekandes. Rohkem infot leiad ürituse Facebookist!

18. oktoober – 22. oktoober

11. oktoober – 15. oktoober

4. oktoober – 8. oktoober

TÜ 102. aastapäeva balli tantsukursused

Sellel sügisel on taas võimalik saada balliks väikest ettevalmistust tantsukursuste näol. Tantsukursused toimuvad koostöös EAÜS-ga. Registreeri end ja oma kaaslast siin!

27. september – 1. oktoober

20. september – 24. september

Kellest võiks saada Tartu järgmine linnapea?

Selle üle on võimalik mõtiskleda, tulles 21. septembril kell 18 restorani Kolm Tilli kuulama KOV valimisdebatti. Riigiteaduste Selts koostöös Tartu Ülikooli üliõpilasesindusega korraldab Tartu tudengipäevade raames debati, kuhu on oodatud kogu tudengkonda puudutavad ja sütitavad küsimused. Üritus on leitav Tudengipäevade kavast ja Facebookist!

13. september – 17. september

Kellest võiks saada Tartu järgmine linnapea?