Üliõpilasesinduse uudised

Päevakajalised uudised Tartu Ülikooli üliõpilasesinduselt (TÜÜE), mis koondab pea 150 esindajat. TÜÜE poole võid pöörduda õppekorraldusliku probleemiga, aga ka selleks, et saada õiguslikku nõu või pakkuda välja ideid, kuidas ülikooli paremaks teha.

26. september – 30. september

Üliõpilasesinduse Instagramis on käimas postituste seeria "Tudengielu häkid", kus tutvustatakse viise, kuidas tudengina raha ja närve säästa. Esimesed "häkid" on postitusena juba üleval, mine vaata järele siit.

19. september – 23. september

Tartu Ülikooli Sihtasutus pakub hulgaliselt erinevaid stipendiume, millest Ants ja Maria Silvere ning Sigfried Panti mälestusfondi stipendiumile saavad taotleda kõik majanduslikku abi vajavad tudengid. Tutvu stipendiumite ja nendele kandideerimise tähtaegadega siin.

5. september – 9. september

OLE ROHKEM. tudengimess toimub juba 7. septembril Tartu raekoja platsil. Tule kohale ja saa teada, millega üliõpilasesindus ning teised tudengiorganisatsioonid igapäevaselt tegelevad!

Rohkem informatsiooni siit