Üliõpilasesinduse uudised

Päevakajalised uudised Tartu Ülikooli üliõpilasesinduselt (TÜÜE), mis koondab pea 150 esindajat. TÜÜE poole võid pöörduda õppekorraldusliku probleemiga, aga ka selleks, et saada õiguslikku nõu või pakkuda välja ideid, kuidas ülikooli paremaks teha.

25. oktoober – 29. oktoober

Vaktsineerimisväitlus 25.10 kell 19.00

Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts ja Tartu Ülikooli Üliõpilasesindus ootavad kõiki tudengeid kaasa mõtlema 25. oktoobril 19.00 kuni 21.00 toimuval Vaktsineerimisväitlusel. Üritus toimub TÜ Delta keskuses, kuid seda on võimalik jälgida ka Youtube otseülekandes. Rohkem infot leiad ürituse Facebookist!

18. oktoober – 22. oktoober

Aasta õppejõu nomineerimine

Tartu Ülikooli üliõpilasesindus tunnustab igal aastal iga valdkonna ühte õppejõudu silmapaistva töö eest. Õppejõu auhinnale saavad põhjendatud nominatsiooni esitada üks üliõpilane või mitu üliõpilast üheskoos, tuues välja oma seose õppejõuga. Avaldusi saab esitada aastaringselt, kuid 2021. aasta konkursil osalemiseks peab nominatsiooni esitama enne 20. detsembrit 2021. Nomineerimiseks kliki siia!

11. oktoober – 15. oktoober

4. oktoober – 8. oktoober

TÜ 102. aastapäeva balli tantsukursused

Sellel sügisel on taas võimalik saada balliks väikest ettevalmistust tantsukursuste näol. Tantsukursused toimuvad koostöös EAÜS-ga. Registreeri end ja oma kaaslast siin!

27. september – 1. oktoober

20. september – 24. september

Kellest võiks saada Tartu järgmine linnapea?

Selle üle on võimalik mõtiskleda, tulles 21. septembril kell 18 restorani Kolm Tilli kuulama KOV valimisdebatti. Riigiteaduste Selts koostöös Tartu Ülikooli üliõpilasesindusega korraldab Tartu tudengipäevade raames debati, kuhu on oodatud kogu tudengkonda puudutavad ja sütitavad küsimused. Üritus on leitav Tudengipäevade kavast ja Facebookist!

13. september – 17. september

Kellest võiks saada Tartu järgmine linnapea?